slider - budynek
slider - budynek
slider - budynek
slider - budynek

Kategorie

O nas

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą nieruchomości na terenie Katowic. W naszej ofercie znajdą Państwo lokale usługowe, użytkowe oraz działki budowlane, z możliwością wynajmu długo lub krótkoterminowego. Dodatkowo oferujemy usługę sprzątania powierzchni biurowych.

Posiadamy duże doświadczenie w obszarze szkoleń – oferujemy kursy o bardzo zróżnicowanej specyfice. Zajmujemy się między innymi systemami zarządzania, projektami inwestycyjnymi czy nauką języka angielskiego w biznesie.

Nasza firma prowadzi również działalność z zakresu usług medycznych, gdzie możecie Państwo skorzystać z konsultacji wyspecjalizowanego personelu medycznego oraz szerokiego wachlarza usług diagnostycznych, np. z zakresu kardiologii czy badanie metodą Dopplera.

Prowadzimy również działalność z zakresu usług medycznych, takich jak gastroskopia, endoskopia, leczenie WZW czy leczenie chorób zakaźnych. Mogą Państwo skorzystać z usług lekarzy specjalistów (jak choćby kardiolog, ortopeda czy naczyniowiec) jak również z poradni medycyny pracy, wykonującej psychotesty z wykorzystaniem systemu Test2D.

Posiadamy placówki edukacyjne w Katowicach. Jedną z nich jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Nasza Szkoła” i przedszkole "Akademia Mądrych Sówek"

Nasza spółka jest również założycielem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!