slider - budynek
slider - budynek
slider - budynek

Budynek ul. Harcerzy Września 1939 nr 5

wróć do listy
Budynek ul. Harcerzy Września 1939 nr 5 Budynek przy ul. Harcerzy Września 1939 nr 5

Budynek ul. Harcerzy Września 1939 nr 5

Lokale mieszczą się w budynku przy ul. Harcerzy Września 1939 nr 5 (wejście od ulicy Poznańskiej).

Budynek o łącznej powierzchni 4617,64 m2 składa się na 4 piętra w tym sale konferencyjne oraz aule wykładowe z których ofertą mogą się Państwo zapoznać w zakładce WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY.

Bardzo dobre skomunikowanie budynku oraz dogodna ilość miejsc parkingowych wolnych od opłat cieszy się zainteresowaniem zarówno Najemców biurowych jak i usługowych. Głównymi Najemcami budynku są firmy świadczące usługi z zakresu opieki zdrowotnej, gabinetów kosmetycznych czy usług geodezyjnych

W chwili obecnej poszukujemy Klienta zainteresowanego wynajem pomieszczeń edukacyjnych w dniach od poniedziałku do piątku. Idealnym Najemcą powierzchni byłyby: szkoły policealne, uczelnie wyższe, szkoły prywatne. Możemy zaproponować bardzo atrakcyjne warunki czynszowe.

Budynek został wyposażony w centralny system klimatyzacji (piętro 4), windę, dogodną ilość toalet, zaplecze konferencyjne i zaplecze gastronomiczne.

Istnieje możliwość wyboru dwóch wariantów czynszowych. Pierwszy obejmuje czynsz oraz ryczałt z tytułu opłat za media, w drugim wariancie maja Państwo możliwość rozliczania mediów proporcjonalnie do wynajętej powierzchni.
Rzuty powierzchni oraz zdjęcia znajda Państwo w zakładce Galeria

Zapraszamy do kontaktu.

Standard budynku

Wykładzina podłogowa
Otwieralne okna
Internet
Dostępność do budynku
Dla osób niepełnosprawnych
Ochrona
Aneks kuchenny
Kawiarnia w pobliżu
Winda

Formularz kontaktowy