slider - budynek
slider - budynek
slider - budynek

Biurowiec Zbożowa 42B

wróć do listy
Zbożowa_42B_Katowice_Piotrowice_Wynajem_biuro_lokal Zbożowa_42B_Katowice_Piotrowice_Wynajem_biuro_lokal Biurowiec Zbożowa Biurowiec Zbożowa Biurowiec Zbożowa Biurowiec Zbożowa Biurowiec Zbożowa Biurowiec Zbożowa Biura Katowice Zbożowa_42B_Katowice_Piotrowice_Wynajem_biuro_lokal Zbożowa_42B_Katowice_Piotrowice_Wynajem_biuro_lokal Zbożowa_42B_Katowice_Piotrowice_Wynajem_biuro_lokal Zbożowa_42B_Katowice_Piotrowice_Wynajem_biuro_lokal Rzut piętra pierwszego

Biurowiec Zbożowa 42B

Proponowane lokale mieszczą się w budynku przy ul. Zbożowej 42B.

Budynek, o łącznej powierzchni 2400 m2, dysponuje czteroma kondygnacjami biurowymi oraz jedną kondygnacja z przeznaczeniem pod gastronomię. 

Bardzo dobre skomunikowanie budynku oraz duża ilość miejsc parkingowych dedykowanych dla Najemców, klientów czy gości budynku czyni biurowiec idealnym miejscem do wynajmu. 

Każde z pięter składa się na powierzchnię blisko 500 m2 z możliwością wydzielenia modułów o powierzchni całego piętra jak i niezależnych o powierzchni 150 do 250 m2. Na każdym piętrze znajdują się toalety oraz aneksy kuchenne. Architektura budynku pozwala na wydzielenie powierzchni od 17m2 do 600 m2.

Rzuty powierzchni oraz zdjęcia znajda Państwo w zakładce Galeria

Budynek został wyposażony w instalację domofonową, instalację alarmową, centralny system wentylacji, windę, dogodną ilość toalet i aneksów kuchennych.

Na życzenie Klienta przygotujemy Lokal zgodnie z wymaganiami w najkrótszym możliwym terminie. Warunki współpracy są z góry określone i czytelne dla obu Stron. Rozliczanie Najemców dzieli się na dwa etapy, pierwszy z nich obejmuje czynsz najmu drugi opłaty za media. Gwarantujemy długotrwałą i owocną współpracę.

Zapraszamy do wysyłania zapytań, dzięki którym otrzymają Państwo ofertę wstępną wynajmu pomieszczeń.

Standard budynku

Wykładzina podłogowa
Otwieralne okna
Internet
Dostępność do budynku
Dla osób niepełnosprawnych
Aneks kuchenny
48 miejsc parkingowych
Kawiarnia w pobliżu
Winda

Formularz kontaktowy