slider - budynek
slider - budynek
slider - budynek

Sierpień

25 sierpień 2016

Inauguracja Roku Szkolnego w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła"


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi "Nasza Szkoła" odbędzie się 01 września o godzinie 10:15 w auli szkolnej nr B2 - 212 , II PIĘTRO (OBOK PRZEDSZKOLA).
Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym
Aktualności TUTAJ i na FB
25 sierpień 2016

Żłobek Katowice


RUSZAJĄ ZAPISY DO NOWEGO ŻŁOBKA W KATOWICACH! Już 1 października 2016 roku zapraszamy do nowo otwartego żłobka Kraina Odkrywcy przy GWSH w Katowicach o profilu językowo-artystycznym!
Żłobek Kraina odkrywcy przy GWSH o profilu językowo-artystycznym to nowoczesne wnętrza, urządzone ze smakiem, zgodnie z wytycznymi najnowszych badań dotyczących małych dzieci; to także świetna kadra, opieka dostosowana do charakteru i zainteresowań maluchów. W naszym żłobku wspomagamy i rozwijamy kreatywność dzieci.
Żłobki Kraina odkrywcy zapraszają dzieci już od 20 tygodnia życia do lat 3. Posiadamy 5 żłobków w Krakowie oraz 2 w Rzeszowie, co świadczy o zaufaniu wielu rodziców, którzy powierzają nam swoje pociechy.
Autorski program zajęć i system monitoringu, wysoko wykwalifikowana kadra - to tylko część zalet żłobków Kraina odkrywcy.
Pracujemy w godzinach 6.30-18.30!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony :TUTAJ i na FB


Konkurencyjne ceny: wpisowe 300 zł
Cennik obowiązujący do końca 2016 roku
349 zł miesięcznie dla pracowników oraz studentów GWSH
499 zł miesięcznie dla osób niezwiązanych z Uczelnią
Od 1 stycznia 2017 roku - 449 zł miesięcznie dla pracowników oraz studentów GWSH 599 zł miesięcznie dla osób niezwiązanych z Uczelnią
Dodatkowo płatne wyżywienie.
Żłobek znajduje się przy ulicy Harcerzy Września 1939r. nr 5 w Katowicach.
Zapisy ruszają już teraz! W celu zapisania dziecka lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: tel 881774111 lub mailowy: e.warmuz@krainaodkrywcy.pl

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!